Neden Lingoport

Lingoport, konvansiyonel simultane tercüme sistemi ile kıyaslandığında, taşınabilirlik ve esneklik açısından size bir çok avantaj sunar. Ancak şu da unutulmamalıdır ki, Lingoport büyük salonlarda ve çok katılımcılı büyük ölçekli toplantılarınız için gerçek bir simultane sisteminin yerine geçmez. Lingoport, alan kısıtı olan ve katılımcıların belli bir yerde sabit kalmadığı ve sürekli olarak mobil olduğu durumlarda tercih edebileceğiniz tek çözümdür.

Lingoport UHF (Ultra High Frequency) PLL teknolojisine dayalı olarak çalışan bir sistemdir. Çalışma aralığı olarak herhangi bir lisans kullanımı gerektirmeyen ve ISM bandı olarak da bilinen 862-865 MHz frekans aralığında çalışır. Bu frekans aralığı ülkemizde kısa mesafede kullanım amaçlı tasarlanmış amatör iletişim cihazlarının çalışma aralığıdır. 780 MHz ile 860 MHz frekans aralığında çalışan 4G veya 4.5G sinyallerinden etkilenmez. Aynı ortamda 3 veya duruma göre 4 adet Lingoport vericisi, herhangi bir interpolasyon olmaksızın kullanılabilmektedir. Bu da, aynı anda 3 veya 4 dilde eş zamanlı çeviri imkanı tanımaktadır.

Lingoport son derece dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiş bir üründür. Fabrika gezisi veya yurtiçi ve yurtdışı çalışma gezileri gibi sürekli hareket edilen ortamlarda, beraberinde gelen omuz askısıyla birlikte son derece kullanımı kolay ve dayanıklı bir tutuş sağlar.

Lingoport üzerinde bulunan dijital LCD ekranı sayesinde hangi kanalda olduğunuzu görebilir ve dinlemek istediğiniz çeviri dilinin bulunduğu kanala, seçme tuşlarını kullanarak geçebilirsiniz. Son derece kullanıcı dostu olan Lingoport, uzun pil ömrü sayesinde tüm gün süren etkinlikleriniz için size kesintisiz bir etkileşim imkanı sunar. Günün başlangıcın yapılacak olan şarj ile tam gün hatta kullanıma bağlı olarak ertesi günü dahi çok rahat bir şekilde çıkarabilirsiniz.