Fabrika Gezileri

Fabrika gezileri günümüz büyük ve orta ölçekli işletmelerin tanıtım stratejilerinin en başında gelen uygulamalardan biridir. Özellikle ihracat odaklı olarak yurtdışı ile yakından çalışan fabrikaların, yurtdışından doğrudan alıcı sıfatıyla işletmelerini ziyarete gelen kullanıcılara iyi bir deneyim sunmaları olmazsa olmazdır.

Bu deneyimin başarılı bir şekilde yerine getirilmesi için ise mesajınızın karşı tarafça iyi bir şekilde anlaşılıyor olması gerekmektedir. Gürültülü fabrika çalışma ortamı içerisinde ziyaretçilerinize sesinizi duyurmak güçleşebilmektedir. İşte tam bu noktada sunmuş olduğumuz son sistem tur rehber sistemleri vasıtasıyla görüşmelerinizi kusursuz bir şekilde yürütebilirsiniz.

Son sistem Sennheiser HDE 2020-dii tur rehber sisteminin sunmuş olduğu dijital radyo frekansı tabanlı yayını sayesinde, kullanıcılarınıza sesinizi kusursuz bir şekilde iletmenizi sağlıyoruz. Üstelik sistemimiz, farklı dilleri konuşan ziyaretçileriniz için aynı anda 6 dile kadar yayın yapabilme özelliğine sahiptir.

Sennheiser HDE 2020-ii üzerinde bulunan dijital ekran sayesinde tur katılımcılarınız katılmak istedikleri yayını basit bir şekilde seçebilir ve diledikleri ses seviyesini yine kulaklıkları üzerinde bulunan ayar tuşu üzerinden basit bir şekilde yapabilmektedir.